گروه صنعتی آریــا

قدمت ديرينه فعاليت آغازين گروه صنعتي آريا به سال 1348 با مديريت و همت والا و زحمات بي دريغ مرحوم جناب آقاي علي طالبي زنوزي ، باز مي گردد، فعاليتهايي كه از آن زمان تا كنون به شكرانه ايزد منان و روند صعودي رضايمندي متقاضيان، سبب رشد آريا گشته است و هم اينك مفتخرانه يكي از بزرگترين توليدكنندگان دستگاههاي رختشويخانه هاي صنعتي در ايران محسوب مي گردد. قد برافراشتگي آريا در عرصه رقابت با محصولات خارجي در سايه سار به كارگيري جوانان توانمند ايراني دانش آموخته و مهندسين متخصص ملت شريفمان ايران مي باشد . گروه صنعتی آريا با بهره مندي از يك تيم متبحر و مهندسين مجرب در زمينه : انجام كليه پروژه هاي رختشويخانه هاي صنعتي از مشاوره تا اجرا با بازديد از پروژه و حضوردر محل، محاسبه دستگاههاي ملزوم بر حسب حجم شستشو، ارائه نقشه چيدمان، نقشه اجراي فونداسيون، تاسيسات و برق، نصب و راه اندازي ماشين آلات و ارائه خدمات پس از فروش در بيمارستان، هتل ها، داروسازي‌ها، پادگانها و … آمادگي لازم را دارا مي باشد . جهت خدمات دهي بهينه به متقاضيان گرامي با داشتن دپارتمان آموزشي كارآزموده، پس از راه اندازي دستگاهها، ضمن برگزاری دوره هاي آموزش پرسنل رختشويخانه گواهينامه آموزشی اعطا مي گردد.
گروه صنعتی آريا با بهره مندي از يك تيم متبحر و مهندسين مجرب در زمينه : انجام كليه پروژه هاي رختشويخانه هاي صنعتي از مشاوره تا اجرا با بازديد از پروژه و حضوردر محل، محاسبه دستگاههاي ملزوم بر حسب حجم شستشو، ارائه نقشه چيدمان، نقشه اجراي فونداسيون، تاسيسات و برق، نصب و راه اندازي ماشين آلات و ارائه خدمات پس از فروش در بيمارستان، هتل ها، داروسازي‌ها، پادگانها و … آمادگي لازم را دارا مي باشد .

پتوشویی (لباسشویی خوابیده) 60 کیلو گرمپتوشویی های افقی جهت شستشوی انواع پتو در ظرفیت های بالا در مراکز اقامتی، پادگانها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

بدنه و سبد این دستگاه ها به صورت تمام استیل تولید شده و سیستم کاری ساده ای دارد.

دستگاه لباسشویی

AR-WM-40

لباسشویی صنعتی طرح رنزاچی

لباسشویی و یا پتوشویی صنعتی ایستاده دارای دورتند آبگیری جهت شستشوی حجیم مورد استفاده قرار می گیرد.

نمونه های تمام استیل آن در ظرفیت های مختلف با انواع سیستم کاری توسط گروه صنعتی آریا تولید می گردد.

این دستگاه ها در واحدهای لنژری بیمارستانها، مراکز درمانی و هتلها بیشترین کاربرد و مصرف را دارند.


تماس با ما

تلفن : 09103409253
Copyright © 2020 by "Aban Apps"    All Rights reserved
طراحي وبسايت توسط گروه نرم افزاري آبان
E-Mail: [email protected]
www.abanapps.com
aban apps dry cleaning laundry iran tehran yazd application order   اپلیکیشن خشکشوئی خشکشویی آبان نرم افزار سرویس در محل تهران ایران شستشو سفارش نرم افزار خششکشوی نرم افزار خشکشویی
بهترین نرم افزار خشکشوئی مجهزترین مدرن تحت وب صندوق کارجمع کن
پیامک خدماتی واهیک ربرت سواک 09123182953 09121040129 09197705085 تایوک لیبل لباس کاور کش
WYSIWYG Web Builder