تعطیلی شرکت تحت پوشش سیمان تامین

دفاتر ۱۷ شرکت تحت پوشش سیمان تامین

روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین شستا اعلام کرد، در راستای اجرای سیاست‌های ابلاغی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) و با پیگیری‌های شرکت سیمان تامین شستا، دفاتر ۱۷ شرکت تحت پوشش سیمان تامین، به دستور مدیر عامل این شرکت تعطیل می شوند. شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین یا هلدینگ سیمان تامین یک هلدینگ تخصصی سرمایه‌گذاری در صنعت سیمان (و صنایع وابسته)، عمران و حمل‌و‌نقل است که با تکیه بر منابع خود و استفاده بهینه از آن، سعی داشته تا در صنایع یاد شده رهبر باشد.

سیمان خوزستان،خاش ،ساوه، بجنورد، خزر و غرب از جمله شرکت هایی هستند که تعطیل شدند و شرکت سیمان ارومیه ،صوفیان، قائن، شاهرود، سپاهان، نیریز، زنجان و کردستان ب تا پایان تیرماه در تهران فعالیت خواهند داشت و از ابتدای مردادماه تعطیل می شوند .

چندی پیش و به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان خوزستان ، خسرو جامعی، مدیر عامل شرکت سیمان خوزستان با ارائه گزارش عملکرد هشت ماهه فعالیت شرکت، روند تولید سیمان، مقایسه مقدار تناژ های تحویلی سه ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل را با رشد ۳۳۵ درصدی تحویلی اعلام کرد. وی گفت: سیمان خوزستان در چارچوب مسئولیت های اجتماعی کمک رسانی به مناطق سیل زده استان خوزستان، وجلب مشارکت دیگر شرکت های سیمانی را هم  به عنوان شرکت مقیم و معین منطقه انجام داد.

این در حالی است که با تعطیل شدن دفاتر این شرکت ها در تهران بسیاری از کارمندان این شرکت ها ضمن ابراز نارضایتی از این تعطیلی، با مشکلات عدیده ای مواجه می شوند. چرا که برخی از کارمندان مکان انتقال به شهرستان محل تولید سیمان را ندارند و بنا بر تصمیمات اتخاذ شده از سوی شرکت، یا باید به محل کارخانه سیمان بروند و یا بیکار شوند.

شرکت سیمان فارس و خوزستان با فروش بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال در سال ۱۳۹۰ رده نخست فروش را به خود اختصاص داد و به عنوان پرفروش‌ترین شرکت‌های تولیدکننده سیمان کشور اعلام شدند.

آهن ۲۰  مطمئن ترین سایت برای تبلیغات آهن آلات

 

start campaign

کسب‌و‌کار خود را در فضای آنلاین گسترش دهید.

آهن 20 سامانه ثبت آگهی رایگان

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *