معرفی ورق روغنی هفت الماس

ورق روغنی هفت الماس درجه یک

آشنایی با ورق روغنی هفت الماس

ورق روغنی یکی از انواع ورق های فولادی می باشد که طی فرآیندها و پروسه های تولیدی پیچیده تری نسبت به سایر ورق ها ساخته می شود و با توسعه صنایع فولاد از لحاظ کیفی و تجهیزات تولیدی، امروزه این ورق ها در سطح کیفی بالاتری طراحی می گردند. از جمله ورق های برند دار و اصل در این حوزه طراحی ورق روغنی هفت الماس مرغوب می باشد که دارای استانداردهای ساخت بی نظیر و مشخصات ساختاری عالی می باشد. این ورق روغنی ابتدا از طریق فرآیند نورد گرم به طور کامل پوسته زدایی شده و سپس با عملیات نورد سرد توسط شرکت صنایع هفت الماس ساخته شده و به صورت کلاف نواری و مسطح ارائه می گردد.

مشخصه های کیفی ورق روغنی هفت الماس

از جمله موارد مهم و اساسی که حین خرید ورق روغنی بایستی دقت لازم و کافی داشت، انتخاب برند معتبر و مرجع ارائه کننده شناخته شده می باشد، در اینصورت ورق روغنی خریداری شده از لحاظ کیفی بسیار عالی بوده و دارای تاریخ مصرف کافی خواهد بود. ورق روغنی با کیفیتی چون هفت الماس در ابعاد ساختاری متنوعی طراحی شده و یکی از امتیازات و برتری های این ورق ارائه ضخامت های بسیار پایین آن با وجود دوام بالا می باشد که موجب استفاده فراوان آن در صنایع مختلف شده است.

ورق روغنی هفت الماس محبوب در سه نوع معمولی، نیمه کششی و فوق کششی با ضخامت های متنوع طراحی شده و برای ساخت آن از آلیاژهایی استفاده می شود که دارای خواص مقاومتی و عملکردی فوق العاده می باشند. همچنین، روغن بکار رفته در روغنکاری این ورق ها از خواص شیمیایی و لزجی لازم برخوردار بوده و باعث شفافیت دائمی و ضد خورندگی آن می شود. به طور کلی، ابعاد ساختاری بسیار کم و وزن مناسب آن و همچنین، کیفیت بالای این ورق روغنی سبب محبوبیت بالای آن در میان متقاضیان ورق روغنی اصل و مرغوب شده است.

 

ورق روغنی هفت الماس درجه یک
ورق روغنی هفت الماس درجه یک

 

کاربردهای ورق روغنی هفت الماس

طراحی متالوژیکی خاص و منحصر به فرد این ورق روغنی که توسط بهترین و مجهزترین دستگاه ها و مواد سازنده با کیفیت و تازه صورت می گیرد، باعث تقاضای بالای آن در صنایع مختلف شده است. شرکت های تولید لوازم خانگی برای طراحی بدنه وسیله هایی چون لباسشویی، ظرفشویی و یخچال از این ورق با کیفیت به وفور استفاده می کنند، زیرا هم دارای ماندگاری بالا بوده و هم از ضخامت کم و وزن مناسب برخوردار می باشد. همچنین، در صنایع خودروسازی برای ساخت بدنه خودروهای مختلف، این ورق روغنی به طور رایج بکار گرفته می شود. صنایع ساخت وسیله های الکتریکی و تجهیزات دکوراسیونی از دیگر مراکز متقاضی این ورق برای تکمیل نمودن تولیدات صنعتی خود می باشند.

در حالت کلی، خرید ورق روغنی هفت الماس دارای مزایای اقتصادی و کیفی بسیاری، از جمله قیمت مناسب در مقایسه با کیفیت عملکردی آن، می باشد و سبب صرفه جویی در هزینه های خرید گران ورق های روغنی بی کیفیت می شود. به همین دلیل اکثر شرکت ها و کارخانجات صنعتی برای ساخت محصولات خود از این ورق روغنی استفاده می کنند تا هم کیفیت آن ها را افزایش داده و هم اعتبار خود را به عنوان مرکز ارائه کننده جنس اصل بالا ببرند.

start campaign

کسب‌و‌کار خود را در فضای آنلاین گسترش دهید.

آهن 20 سامانه ثبت آگهی رایگان

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *