تولید فولاد خام چین در ماه دسامبر در کمترین میزان در مقایسه با ماه مارس

تولید فولاد خام چین در ماه دسامبر در کمترین میزان در مقایسه با ماه مارس

 

تولید روزانه فولاد خام چین در ماه دسامبر در مقایسه با مارس به پایین ترین سطح خود رسید. براساس برآورد رویترز و براساس اطلاعات رسمی، تولیدکنندگان به هدف کاهش سودهای حاشیه­ای تولید را کاهش دادند.

داده های منتشر شده از سوی اداره ملی آمار روز دوشنبه نشان داد که مجموع تولیدات در ماه گذشته به ۷۶.۱۲ میلیون تن رسیده در حالی­که ماه مه سال گذشته این رقم ۷۷.۶۲ میلیون تن بوده است و ماه دسامبر ۲۰۱۷، ۸.۲ درصد افزایش یافته است. به این معنی است که متوسط ​​تولید روزانه فولاد ۵ درصد نسبت به ماه قبل و به میزان ۲.۴۶ میلیون تن کاهش یافته است، که ، بر اساس محاسبات رویترز، از ۲.۳۹ میلیون تن در ماه مارس پایین­تراست.

بزرگترین تولید کننده فولاد جهان در سال ۲۰۱۸ رکورد ۹۲۸.۲۶ میلیون تن فولاد خام را به ثبت رساند. این آمار نشان می دهد که در مقایسه با سال ۲۰۱۷، ۶.۶ درصد به دلیل افزایش تقاضای کارخانه­ها، افزایش یافته است. با این حال، سود کارخانه­های میلگرد فولادی تقریبا ۶۰ درصد از ماه نوامبر در اثر عرضه قوی­تر از میزان پیش بینی شده و پس از اقدامات پنهان برای کاهش تولید صنعتی در فصل زمستان کاهش یافته است.

وزارت محیط زیست قول داده است اقدامات موثرتر و هدفمندتری را برای مبارزه با آلودگی در سال ۲۰۱۹ اتخاذ کند. یک مدیر اجرایی انجمن آهن و فولاد چین در هفته گذشته اعلام کرد که صنعت فولاد کشور به منظور بهینه سازی ساختار ظرفیت تولید در سال ۲۰۱۹ از کاهش ظرفیت کلی خبر داد. چین در حال حاضر حدود ۹۸۰ میلیون تن ظرفیت تولید فولاد دارد.

مشاورین دولتی در ماه گذشته پیش بینی کردند که تولید فولاد در سال ۲۰۱۹ به دلیل کم شدن تقاضا در بخش­هایی مانند ساختمان سازی، خودرو و انرژی، به ۹۰۰ میلیون تن محدود خواهد شد.

start campaign

کسب‌و‌کار خود را در فضای آنلاین گسترش دهید.

آهن 20 سامانه ثبت آگهی رایگان

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *