افزایش تعرفه ها برای فولاد چین

افزایش تعرفه ها برای فولاد چین

گروه بازرگانی اندونزی از دولت می خواهند تا برای افزایش واردات ارزان قیمت از فولاد چین تعرفه ها را بالا برند. یک تولید کننده فولاد در آسیای جنوب شرقی گفت که این کار منجر به اخراج قابل توجه کارمندان خواهد شد.

رسانه های محلی گفتند، هزاران کارگر و تحت کنترل دولت در هفته گذشته در نزدیکی یک کارخانه تولید در سیلکان در ساحل غربی جاوا، پس از اعلام برنامه ها برای کاهش ۳۰ درصدی نیروی کار خود، اعتراض کردند.  این شرکت همچنین دارایی های غیر اصلی خود را به فروش می رساند و برخی از واحدهای را برای تقویت وضعیت مالی خود منهل می کند.

آشفتگی صنعت علی رغم تلاش های دولت اندونزی با رشد سرمایه گذاری زیربنایی در چند سال گذشته است، در حالی که گروه های تجاری اعلام می کنند این وضع به دلیل واردات فولاد به کشور است.

آقای دییدی آولیا، مدیر بخش بازرگانی در اتاق بازرگانی اندونزی، گفت: “برای ما، مهمترین چیز این است که صنعت داخلی را با وضع کردن تعرفه های بالا حفظ کنیم.” هم چنین انجمن صنایع آهن و فولاد اندونزی اعلام کرد عمده واردات از چین انجام شده است و افزود که دولت پکن انگیزه های مالیاتی را برای تولیدکنندگان فولاد افزایش می دهد تا رقابت آنها افزایش یابد.

یک مقام مسؤل گفت: با این که صنعت داخلی اندونزی در سال ۱۷ میلیون تن فولاد تولید می کند، تنها ۵۷ درصد از این مقدار در بازار جذب شده است. نیمی از تقاضای داخلی برای ۲۰.۳ میلیون تن از خارج از کشور تامین می شود.

آهن ۲۰  مطمئن ترین سایت برای تبلیغات آهن آلات

او گفت که کیفیت واردات کم بود، اما “برای پیمانکاران اینجا مهمترین چیز این است که ارزان هستند”، و افزود که استفاده از چنین سازه های فلزی ساخته شده یا زیرساخت ها بیشتر به زلزله های مکرر مجمع الجزایر آسیب می زند.

اندونزی مقادیری از مقررات ضد قاچاق در چندین نوع از فولاد را از چین و دیگر کشورها اعمال کرده است، اما این انجمن تولید کنندگان خارجی را متهم به تغییر مشخصات محصولات کرده است تا از آنها جلوگیری کند.

 

start campaign

کسب‌و‌کار خود را در فضای آنلاین گسترش دهید.

آهن 20 سامانه ثبت آگهی رایگان

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *