آشنایی با نحوه فروش ورق روغنی

شماتیکی از ورق های روغنی اصل و مرغوب

طریقه فروش ورق روغنی در سال ۱۴۰۰

آلیاژهای بکار رفته در ساخت ورق های روغنی از بازار آهن آلات و شرکت های فولاد داخلی و خارجی تهیه می شود و قیمت آن وابستگی شدیدی به نرخ ارز و وضعیت اقتصادی کشور دارد. امروزه با توجه به تورم بالای داخلی و رکود اقتصادی عملاً فراهم سازی مواد سازنده سخت تر و پرهزینه تر شده است. بنابراین، فروش ورق روغنی اصل و درجه یک با توجه به جدول استاندارد وزن خالص ورق های طراحی شده و به ازای مقادیر مواد سازنده آن ها با نرخ قیمت گذاری های متفاوت صورت می گیرد. برخی شرکت ها و کارخانجات معتبر دارای اعتبار بالایی در بازارهای تجاری جهانی بوده و با صادرات ورق روغنی به کشورهای اروپایی و آسیایی از امتیازات ویژه ای برخوردار می باشند.

علاوه بر تهیه مواد سازنده، پروسه تولید استاندارد و مرحله به مرحله ورق روغنی بسیار حائز اهمیت بوده و در صورت عدم رعایت یا حذف برخی مراحل ساخت، ورق روغنی ساخته شده بازده عملکردی و ماندگاری لازم را نداشته و باعث پایین آمدن کیفیت وسیله یا سازه مورد نظر خواهد شد. این ورق حاصل عملیات نورد سرد ترکیبات آلیاژی و معدنی مختلف بوده و به دلیل برخورداری از کاربرد بالا در حوزه های صنعتی و تزئینی در ابعاد ساختاری متنوع تولید می شود. انواع رایج این ورق به صورت معمولی، نیمه کششی و فوق کششی طراحی شده و با توجه به کاربردهای مختلف در ضخامت ها و عرض های متنوعی چون ۵/ میلی متری با عرض ۱۰۰ میلی متری و ۸/ میلی متری با عرض ۱۰۰ میلی متری ساخته می شود.

شماتیکی از ورق های روغنی اصل و مرغوب
شماتیکی از ورق های روغنی اصل و مرغوب

مراکز فروش ورق روغنی اصل و مرغوب

مراجع ارائه کننده ورق روغنی اصل، با ایجاد سایت فروش اینترنتی، فهرست قیمت محصولات خود را در اختیار مشتریان محترم قرار داده و امکان خرید مستقیم و راحت را فراهم می سازند. نحوه فروش ورق روغنی توسط این شرکت ها به صورت مستقیم و بدون دخالت دلال یا واسطه بوده و با قیمت مناسب تری ارائه می گردد. در ضمن، خدمات پس از فروش این مراکز به دلیل برخورداری از اعتبار بین المللی و امتیاز صادرات به کشورهای خارجی، بالا بوده و ورق های روغنی با گارانتی معتبر و طولانی مدت ارائه می کنند. قابلیت ارجاع محصول سفارشی، خرید مقرون به صرفه نسبت به بازار و ارسال کم هزینه محصول از مشخصه های کمپانی ارائه کننده معتبر می باشد که باعث ایجاد احساس امنیت خاطر در مشتریان عزیز می شود.

در ضمن، کیفیت روغن بکار رفته در رویه ورق روغنی یکی از راه های تشخیص اصل بودن آن است که در صورت برخورداری از کارآیی لازم باعث شفافیت طبیعی و دائمی آن شده و از زنگ زدگی یا خوردگی جلوگیری نموده و قابلیت کشسانی آن را افزایش می دهد. در حالت کلی، به منظور خرید مطمئن و راحت بایستی اطلاعات کافی در مورد مشخصات ظاهری و عملکردی ورق روغنی را کسب کرده و با انتخاب یک مرکز تولیدی معتبر اقدام به سفارش مستقیم این محصول نمود. چرا که امروزه ساخت تقلبی این ورق به دلیل پرهزینه بودن تهیه آلیاژهای خالص و مواد اولیه با کیفیت بیشتر و بنابراین، تشخیص اصل آن سخت تر شده است.

start campaign

کسب‌و‌کار خود را در فضای آنلاین گسترش دهید.

آهن 20 سامانه ثبت آگهی رایگان

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *