چرا ورق روغنی فولاد مبارکه پرفروش است؟

دلایل پرفروش بودن ورق روغنی فولاد مبارکه

ورق روغنی فولاد مبارکه اصفهان یکی از مرغوب ترین نوع ورق های روغنی در ایران است. فولاد مبارکه بزرگترین کارخانه تولید کننده فولاد است که یکی از تولیدات آن تولید ورق های روغنی در ابعاد و ضخامت های متفاوت است. ورق روغنی فولاد مبارکه بیشترین سهم بازار در فروش ورق روغنی را به خود اختصاص داده است.

کارخانه فولاد مبارکه جز اولین تولید کنندگان شمش و ورق فولادی است که در استان اصفهان و در شرق شهر مبارکه قرار دارد که در سال ۱۳۶۰ تاسیس شده. ورق های روغنی فولاد مبارکه به همراه دیگر محصولات ساخته شده از فولاد به ۳۸ کشور دیگر در جهان صادر می شود. که این نشان از سطح بالای تولیدات آن است. همچنین جایگاه این برند در میان ۲۵ برند برتر دیگر در آسیا در بین تولید کنندگانی چون تویوتا و سامسونگ و دیگر برندها باعث شده که از جمله صنایع افتخار آفرین باشد و دستیابی به افتخارات ملی دیگر نیز بر مقدار فروش ورق روغنی فولاد مبارکه تاثیر داشته است. ورق روغنی فولاد مبارکه به دلیل کیفیت محصول و اطمینان مصرف کننده  و سابقه درخشان کارخانه فولاد در سال های گذشته از متقاضیان زیادی در بازار برخوردار است.

شرکت ها و کارخانه هایی زیادی  به طور مستقیم و غیر مستقیم زیر گروه کارخانه فولاد مبارکه هستند که در زمینه انواع ورق و فولاد در کشور به فعالیت مشغول هستند. البته شرکت های دیگری همچون شرکت فنی ورزشی فولاد  که دارند باشگاه سپاهان است از جمله شرکت های دیگر این مجتمع است. این شرکت با تلاش شبانه روزی و با نیرو های بسیار متخصص و کارآمد سعی در خودکفایی کامل کشور نسبت به واردات فولاد است. و با صادر کردن محصولات یکی از گزینه های خوب برای سرمایه گذاری است.

ورق روغنی فولاد مبارکه
ورق روغنی فولاد مبارکه


کاربرد
ورق روغنی فولاد مبارکه

کارخانه فولاد با داشتن ۲۰ هزار میلیارد تومن سود به طور خالص در سال ۹۸ یکی از پردرآمدترین کارخانه های ایران است. از آنجایی که مجتمع فولاد بزرگترین و قدیمی ترین کارخانه در جهت تولید محصولات فولادی است. بخش عظیمی از صنعت نیز وابسته به این گروه صنعتی است. تولید ورق روغنی فولاد مبارکه در زمینه ی خودروسازی یکی از مهمترین نقش های این کارخانه در کشور است.

ورق روغنی فولاد مبارکه برای ساخت و تولید لوازم خانگی نیز کاربرد های بیشماری دارد زیرا این ورق روغنی با پوشش جذاب خود و ظاهر براق آن یکی از متریال هایی است که برای تولید لوازم لوکس می توان انتخاب کرد. ورق های روغنی فولاد مبارکه با استحکام بالا و دوام در برابر زنگ زدگی یک گزینه مناسب برای سطح وسیله های دیگر است. برای نمای ساختمان از این ورق روغنی زیبا نیز برای جذابیت و همچنین مقاومت در برابر فرسایش و زنگ زدگی استفاده می شود.

از مهمترین کاربرد های ورق روغنی فولاد مبارکه و دیگر قطعات این کارخانه برای کشتی سازی و سازه های دریایی می توان اشاره کرد. با توجه به این که ورق روغنی فولاد مبارکه در ۳ سطح از کشش به نام های ST12 ، ST13 و ST14 تولید می شود باعث کاربرد بیشمار این محصولات برای مواردی شده که نیاز به شکل دهی و فرم دهی با فلز دارند، شده است.

 

start campaign

کسب‌و‌کار خود را در فضای آنلاین گسترش دهید.

آهن 20 سامانه ثبت آگهی رایگان

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *