ورق روغنی فولاد غرب و دیگر محصولات آن

ورق روغنی فولاد غرب و دیگر محصولات آن

ورق روغنی فولاد غرب یکی از مرغوبترین انواع ورق های روغنی است. ورق روغنی فولاد غرب با استفاده از نورد سرد از ورق سیاه به دست می آید. در این فرایند ورق روغنی در کارخانه فولاد غرب مانند سایر کارخانه های تهیه ورق روغنی، از ساییدن و روش های دیگر برای کم کردن ضخامت ورق استفاده می شود. علاوه بر ورق روغنی فولاد غرب به تولید فراورده های دیگری از فولاد و فلزات مشغول است. این گروه صنعتی یکی از اصلی ترین کارخانه های تولید کننده ورق روغنی در ایران است. قسمت بزرگی از بازار مربوط به تولید ورق روغنی فولاد غرب است.


تولیدات ورقی فولاد غرب

بجز ورق روغنی، فولاد غرب یکی از مهمترین تولید کنندگان ورق اسید شویی نیز است. فولاد غرب در سال ۱۳۸۱در تبریز تاسیس شد و هم اکنون با شرکت های دیگری در حال تولید محصولات فولادی است. با توجه به تولید کلاف های فولادی دیگر و ورق روغنی یکی از بزرگترین بخش های تولیدی صنعتی غرب کشور است که نمایندگی های فروش بسیاری در سراسر کشور دارد. هم اکنون یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نورد سرد محسوب می شود از دیگر تولیدات نورد سرد فولاد غرب ورق سقف شیروانی و ورق فلاشینگ و ناودان است. کارخانه های دیگری مانند هفت الماس و فولاد مبارکه نیز در ورق روغنی مانند فولاد غرب فعالیت دارند. ورق روغنی فولاد غرب در ابعاد مختلف و ضخامت های مختلفی در بازار به فروش می رسد. ورق روغنی رنگی فولاد غرب یکی از محصولات پر فروش است که در طیف وسیعی از رنگ ها به فروش می رسد. ورق های رنگی به صورت رول در دفتر های فروش در برخی شهرها تحویل داده می شود. این کارخانه با کسب رتبه های برتر استاندارد در سال ۹۱ و کسب گواهینامه های ایزو در تولیدات خود یکی از معتبر ترین برند های ورق سرد یا همان ورق روغنی است. از دیگر تولیدات این گروه می توان به ساندویچ پانل های سقفی، ساندویچ پانل سردخانه ای و ساندویچ پانل های اکونومی اشاره کرد.

ورق روغنی فولاد غرب پس از نورد سرد و برش رنگ آمیزی می شوند و برای موارد مختلف به کارخانه ها یا نمایندگی ها فرستاده می شود عرض های ورق روغنی فولاد غرب به شکل ۱۰۰ یا ۱۲۵ سانتی متر است و ضخامت آنها کمتر از ۳ میلی متر است. البته اندازه های دیگری نیز از ورق روغنی تولید می شود.

کاربرد های ورق روغنی فولاد غرب

ورق روغنی فولاد غرب که طی مراحل نورد سرد به یک ورق نازک تبدیل می شود. به دلیل ضخامت کم و فرم دهی ساده برای مصارف ساختمانی استفاده ی زیادی دارد. ورق های روغنی فولاد غرب برای وسیله های زیادی که روزانه در اطراف خود می بینیم استفاده می شود. درب یخچال ها و لوازم خانگی و دکوری برای ساخت قابل درب و پنجره ها و همچنین نمای بیرونی ساختمان ها و بناها به کار می رود. ورق ها به دلیل ضخامت و ابعاد مختلف و رنگ های مختلف تولید شده کارای بالایی دارند. همه وسایلی که در منزل محل کار و غیره می بینید و دارای سطح فلزی نازکی هستند شاید تهیه شده از ورق روغنی فولاد غرب باشند.

 

کاربرد ورق روغنی فولاد غرب
کاربرد ورق روغنی فولاد غرب
start campaign

کسب‌و‌کار خود را در فضای آنلاین گسترش دهید.

آهن 20 سامانه ثبت آگهی رایگان

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *