قیمت نزولی مقاطع آهنی

قیمت نزولی مقاطع آهنی

در هفته گذشته انجمن جهانی آهن و فولاد تولید فولاد ایران در ۴ ماه نخست سال جاری میلادی با رشد ۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۸.۳۸۸ میلیون تن اعلام کرد. انجمن جهانی آهن و فولاد در جدیدترین گزارش خود از رشد ۶ درصدی تولید فولاد ایران در ۴ ماه نخست سال جاری میلادی خبر داد. تولید فولاد ایران که در ۴ ماه نخست سال ۲۰۱۸ بالغ بر ۷.۹۱۷ میلیون تن گزارش شده بود در ۴ ماه نخست سال جاری میلادی به ۸.۳۸۸ میلیون تن افزایش یافته است. تولید فولاد جهان در ۴ ماه نخست سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۸/ ۴ درصدی داشته و به ۵۹۹ میلیون تن رسیده است.

بر طبق گزارش ها قیمت نزولی مقاطع آهنی در نخستین روز هفته، بازار آهن را وا داشت تا با یک جو نه چندان خوشایند شروع به کار کند. نرخ شمش در ابتدای هفته در بورس کالا با رشد داشت، اما قیمت‌های بازار منفی شد. شرکت هایی نظیر  ذوب بریس، مجتمع فولاد آلیاژی کیمیا و شرکت فولاد اصفهان روز گذشته قیمت فروش را بین ۲۰ تا ۷۰ تومان در هر کیلو پیشنهاد کرند که نسبت به زمان مشابه در هفته پیش با کاهش اعلام شد. هم چنین دیروز با اصلاح قیمت پایه میلگرد در بورس روند نزولی آن متوقف شد و انتظار می رود تا شیب منفی قیمت آهن در بازار نیز متوقف شود.

آهن ۲۰  مطمئن ترین سایت برای تبلیغات آهن آلات

امروز هم چنین روز خوبی برای فولاد خراسان بود. چراکه، این واحد توانست به عنوان واحد نمونه صنعتی و معدنی سال ۹۸ خراسان رضوی دست یابد. علیرضا رزم‌حسینی، استاندار و حسن حسینی، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، مجتمع فولاد با مدیریت سیدحسین احمدی‌سلیمانی را به عنوان واحد نمونه صنعتی و معدنی سال ۹۸ انتخاب و معرفی نمود.

شرکت مجتمع فولاد خراسان (سهامی عام) به عنوان بزرگ ترین تولید کننده فولاد در خط مقدم جبهه صنعتی شرق کشور، از سال ۱۳۸۰ به بهره برداری رسید.

start campaign

کسب‌و‌کار خود را در فضای آنلاین گسترش دهید.

آهن 20 سامانه ثبت آگهی رایگان

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *