رویکرد صادراتی فولاد هرمزگان

صادرات فولاد

شرکت فولاد هرمزگان دومین کارخانه بزرگ تولید فولاد بعد از انقلاب، در کنار خلیج نیلگون همیشه فارس در زمینی به مساحت ۹۵ هکتار در ۱۳ کیلومتری غرب شهر بندرعباس و در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس واقع شده است که با وجود این شرکت استان هرمزگان به قطب سوم فولاد کشور تبدیل می گردد. فولاد هرمزگان ازجمله شرکت های صادرات محوری است که براساس اطلاعات منتشر شده موفق به فروش یک میلیون و ۳۸۴ هزار تن اسلب در بازار داخلی و صادراتی در سال قبل شد. فولادهای تولیدی در شرکت فولاد هرمزگان عمدتاً فولادهای کربنی برای کاربرد رول و ورق به صورت نورد گرم و سرد می باشد.

مدیرعامل فولاد هرمزگان، مهندس فرزاد ارزانی، در تازه ترین مصاحبه خود از دستاوردهای این شرکت در سال گذشته گفت و به شرح برنامه های آن برای سال جاری پرداخت.  وی در مورد برنامه فولاد هرمزگان در سال جاری افزود: با حداکثر تولید کار می کنیم و هدف گذاری ما رسیدن به ظرفیت اسمی کارخانه است. ظرفیت اسمی تولید شرکت ۱.۵ میلیون تن است که هدف گذاری فولاد هرمزگان برای سال جاری دستیابی به ظرفیت اسمی است.

وی هم چنین اشاره کرد: علیرغم تحریم ها و محدودیت های بین المللی، فولاد هرمزگان آمادگی کامل برای مقابله با را دارد و همچنان با رویکرد صادراتی، فروش را دنبال خواهد کرد. فولاد هرمزگان به واسطه دسترسی به آبهای آزاد، صادرات محور، طراحی شده و صادرات یکی از اهداف اولیه شرکت بوده است. وی تاکید کرد که تامین نیاز داخل را که جزو سیاست های شرکت بوده و هست نیز با جدیت پیگیری خواهند نمود.

آهن ۲۰  مطمئن ترین سایت برای تبلیغات آهن آلات

مهندس ارزانی، رویکرد شرکت در سال جاری را صادراتی دانست و گفت: در همین راستا استراتژی ها و اهداف در سطح کلان مشخص شده و کمیته های تحول شرکت، موضوعات را به معاونین و کارکنان منتقل کرده و آنرا تا پایین ترین سطوح سازمان انتقال داده است.

به اعتقاد ایشان مهم ترین بخش در هر سازمانی برای تحقق اهداف، نیروی انسانی آن است که این امر نیازمند کار گروهی و تیمی است و فولاد هرمزگان بر روی این موضوع سرمایه گذاری کرده است.

در مراسم گرامیداشت روز صنعت و‌ معدن از تلاشهای ایشان در جهت تحقق برنامه توسعه و افزایش تولید فولاد به میزان ۱۰میلیون تن در استان هرمزگان، تقدیر بعمل آمد

start campaign

کسب‌و‌کار خود را در فضای آنلاین گسترش دهید.

آهن 20 سامانه ثبت آگهی رایگان

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *