تردید شرکت بلو اسکوپ بر اجرایی بودن طرح افزایش تولید فولاد توسط دولت استرالیا

تردید شرکت بلو اسکوپ بر اجرایی بودن طرح افزایش تولید فولاد توسط دولت استرالیا

تردید شرکت بلو اسکوپ (BlueScope) بر اجرایی بودن طرح افزایش تولید فولاد توسط دولت استرالیا
با وجود اینکه تولید کننده بزرگ فولاد منطقه جنوب شرق استرالیا به این ایده علاقمند نبود، کار با هدف ۹۰ درصد افزایش تولید فولاد مورد تایید قرار میگیرد. در بخشی از پلتفرم سیاست گذاری حزب کارگر جنوب ولز جدید (NSW) که در انتخابات ایالتی ۲۰۱۹ برگزار می شود، وعده داده شده است که در پروژه های زیربنایی دولت حداقل ۹۰ درصد از فولادسازی استرالیا استفاده شود. این تعریف شامل فولاد وارداتی نیز می-شود که دارای ارزش افزوده در استرالیا است – فرایندی که دولت فعلی به عنوان “فولاد استرالیا” محسوب میکند. هدف این حزب پس از بحران فولاد ۲۰۱۵، راهی برای محافظت از صنعت فولاد این کشور است.
آقای پاول اسکالی نماینده ولونگانگ، در این هفته گفت: «۹۰ درصد کار به وسیله گفتگو با سهامداران صنعت، تولید کنندگان و سازندگان انجام شده است و ما فکر می کنیم که یک معیار مناسب برای شروع است. وی افزود، “ما امیدواریم که در هر فرصت ممکن یک شرکت ساخت و ساز یا تولید کننده قصد داشته باشد که ۹۰ درصد فعالیت خود را بیشتر کند.” آقای اسکالی تصدیق کرد: تصویب طرح فولاد استرالیایی هزینه اضافی در دولت خواهد بود. او گفت بر اساس گزارش کارگروه شاپنل ( Shrapnel IBS)، که در آن زمان نگاهی داشت به هزینه ها و پرداخت ها زیربنایی دولت لیبرال، هزینه های اضافی حدود ۲/۰ درصد تخمین زده شده بود.
اما بلو اسکوپ ترجیح می دهد که در یک زمین بازی یکنواخت رقابت کند تا اینکه از طریق مینیمم های مجاز به یک امتیاز برسد. یک سخنگوی این شرکت افزود: “ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که یک سطح رقابت و همکاری همگانی وجود دارد و شرکت های استرالیا در هنگام برنده شدن قرارداد، منصفانه عمل می کنند.”
“ما از سیاست هایی حمایت می کنیم که بتوانیم در خلال آنها اطمینان حاصل کنیم که محصولات فولادی در استرالیا استانداردهای کیفیت و ایمنی را برآورده می کنند. ما همچنین معتقدیم سیاست های تدارکات دولتی باید مزایای اقتصادی و اجتماعی خرید کالاهای محلی را در نظر بگیرد. “و مهم است که طراحان از مشخصات پروژه استفاده کنند تا به محصولات استرالیایی اجازه دهد در یک محیط رقابتی یکسان و عادلانه رقابت کنند.

start campaign

کسب‌و‌کار خود را در فضای آنلاین گسترش دهید.

آهن 20 سامانه ثبت آگهی رایگان

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *