افزایش سهام فولاد در پی افزایش درآمدها در آمریکا

افزایش سهام فولاد در پی افزایش درآمدها در آمریکا

درآمد فولاد ایالات متحده آمریکا در سه ماهه اول توانست بر پیش بینی­‌ها و تخمین­‌های وال استریت را غلبه کند و آنها را پشت سر بگذارد. درآمد بدون سود، مالیات، سهام به ۲۸۵ میلیون دلار رسید، که به طور قابل توجه‌­ای بهتر از ۲۲۵ میلیون دلاری بود که فولاد سازان به سرمایه گذاران وعده داده بودند و پیش بینی می‌کرند. این خبر خوبی برای سهامی است که تحت فشار بوده است. سهام فولاد آمریکا سال گذشته به میزان ۲۱ درصد کاهش پیدا کرد، که به مراتب بدتر از بازدهی ۱۳٪ میانگین صنعتی داو جونز است و سهام برای ۵۲ هفته در پایین ترین قیمت خود قرار داشت. پیش بینی­‌ها می­گویند سهام باید روز جمعه بالا رود و در بازار پیش فروش، سهام فولاد آمریکا تا ۵ درصد بالاتر برود. قیمت فولاد تا کنون تقریبا ۱۰ درصد کاهش یافته و قیمت سهام بسیاری از تولیدکنندگان فولاد را تحت فشار قرار داده است. قیمت فولاد داخلی، علی­رغم بالارفتن قیمت سنگ آهن، یک ماده خام اصلی برای فولاد، پس از فروپاشی مرگبار سد معدن در برزیل و خارج شدن آن از بازار، کاهش یافته است.

محصولات فولادی مرتبط با صنایع انرژی از انتظارها بهتر عمل کردند: آلدو ماتزافررو تحلیلگر حوزه فولاد به نشریه بارونز گفت: “در بخش لوله­‌های فولادی پیشرفت­های زیادی حاصل شده است، اما کسب و کار اروپایی آن بسیار کاهش یافته است.” لوله­‌های فولادی در تولید نفت کاربرد گسترده­ای دارند و استفاده می­شود.

در حال حاضر سرمایه گذاران جهانی مشتاق تجزیه و تحلیل هزینه و سود در صنعت ریخته­‌گری و نورد می‌باشند. تحلیلگران همچنین به دنبال هر نشانه­‌ای مبنی بر افزایش و یا کاهش قیمت فولاد داخلی هستند تا بتوانند قیمت کالاهای دیگر را قابل پیش بینی کند و برای بازده سهام در سال ۲۰۱۹ نیز برنامه ریزی کنند. پس از مشاهده این تغییر و تحولات بازار جهانی نیز دستخوش تغییر خواهد شد.

start campaign

کسب‌و‌کار خود را در فضای آنلاین گسترش دهید.

آهن 20 سامانه ثبت آگهی رایگان

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *