آشنایی با قیمت ورق ۰.۵۰ روغنی

شماتیکی از ورق 0.50 روغنی اصل و درجه یک

بررسی قیمت ورق ۰.۵۰ روغنی در سال ۱۴۰۰

ورق روغنی یکی از ورق های پرکاربرد و محبوب در حوزه های صنعتی و ساختمانی می باشد که امروزه میزان استفاده از آن به دلیل عملکرد فوق العاده آن در ساختار تجهیزات و لوازم مختلف افزایش یافته و در حالت ها و گونه های متنوعی تولید می گردد. ارائه قیمت ورق ۰.۵۰ روغنی، به عنوان یکی از جدیدترین و با کیفیت ترین مدل های ورق روغنی و طراحی شده با استفاده از مدرن ترین پروسه های تولیدی، توسط مراکز سازنده مختلف متفاوت بوده و بایستی با تحقیق و تجسس کافی، مقرون به صرفه ترین خرید را از یک مرجع معتبر سفارش نمود. این ورق ابتدا با بکارگیری فرآیند نورد گرم لایه زدایی شده و سپس توسط عملیات نورد سرد به صورت مرحله به مرحله ساخته می شود. آلیاژهای بکار رفته در این ورق روغنی دارای خواص شیمیایی و مقاومتی عالی بوده و توسط برخی کارخانجات یا کمپانی ها از شرکت های معتبر خارجی تهیه می شود.

همچنین، روغن استفاده شده برای رویه این ورق جهت جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی آن، دارای خاصیت لزجی و پایداری بالا بوده و باعث شفافیت دائمی، تازگی و ماندگاری بالای آن می شود. این ورق به دلیل برخورداری از وزن مناسب و ابعاد ساختاری پایین به طور گسترده در ساخت رویه و بدنه لوازم خانگی، صنایع خودروسازی و مصالح ساختمانی به کار می رود. عرض این ورق اغلب در حدود ۱۰۰ میلی متر و ضخامت آن نیز ۵/ میلی متر طراحی شده و به صورت کلاف یا مسطح به بازار ارائه می شود.

شماتیکی از ورق 0.50 روغنی اصل و درجه یک
شماتیکی از ورق ۰.۵۰ روغنی اصل و درجه یک

محاسبه قیمت ورق ۰.۵۰ روغنی

مناسب ترین قیمت ورق ۰.۵۰ روغنی توسط کمپانی های سازنده و ارائه کننده نادری صورت می گیرد که قیمت گذاری را مطابق با جدول استاندارد مواد اولیه استفاده شده در ساختار این ورق محاسبه می کنند. طوری که مقادیر آلیاژ خالص و مواد معدنی مختلف بکار رفته طبق قیمت استاندارد و با توجه به شرایط ارز و اقتصادی کشور تعیین شده و به ازای ابعاد کلاف ورق یا مساحت آن مشخص می شود. در حالی که برخی شرکت ها با تهیه مواد اولیه و آلیاژهای نا خالص و بی کیفیت اقدام به ساخت این ورق ها با ابعاد تصادفی بجای استاندارد نموده و با قیمت های گران به فروش می رسانند. یکی از مشخصات برجسته تشخیص اصل از تقلبی این ورق روغنی، مقاومت و قابلیت کشسانی بالای آن با وجود ضخامت پایین نیم میلی متری بوده و در گونه های معمولی و نیمه کششی معمولاً تولید می گردد.

مشخصه دیگر این ورق روغنی، وزن سبک آن نسبت به ابعاد ساختاری اش می باشد که باعث محبوبیت بالای آن در میان مراکز صنعتی و ساختمانی می شود. طوری که برای کاربردهای تزئینی، از جمله ساخت رویه قفسه ها و کابینت ها به مقدار فراوان از آن استفاده می گردد. برای خرید مناسب این ورق لازم است شناختی در مورد انواع و مشخصات ظاهری آن داشته و بعد با یافتن یک مرکز تولیدی معتبر و پرسابقه، که دارای خدمات پس از فروش بالا از جمله گارانتی محصول تضمینی و طولانی مدت باشد، اقدام به سفارش دستی یا اینترنتی آن نمود.

start campaign

کسب‌و‌کار خود را در فضای آنلاین گسترش دهید.

آهن 20 سامانه ثبت آگهی رایگان

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *